Hakkımızda

35 yıllık birikimimizle 2009 yılında izmirde kurulan şirketimiz Cavaleri markasıyla gelinlik üretiminde kalite standartlarını her geçen gün yükselterek alanında tutku yaratan bir marka olmuştur.

Cavaleri gelinlik üretiminde kullanılan kumaşlar ve aksesuarlar dünyanın kendi konusunda uzmanlaşmış en kaliteli üretim yapan firmalarından temin edilmekte ve yüksek kalite standartlarına sahip olmasına özellikle dikkat edilmektedir.

Felsefesi koşulsuz müşteri memnuniyeti ve mutluluğu olan Cavaleri Wedding değişen tüketici beklentileri ve yaşam stiline paralel tasarladığı ürün ve koleksiyonlarla müşterilerine kendini özgürce ifade etme imkanı sunuyor.

Kaliteden ödün vermeden yurtiçi ve yurtdışı pazarında Cavaleri tescilli markasıyla yer edinmek bu yerimizi sağlamlaştırmak için üzerimize düşen sorumluluğu eksiksiz yerine getirmeyi amaçlıyor, siz değerli dostlarımızda çalışmaktan mutluluk duyuyoruz.

Misyonumuz

Kumaş seçimimiz, detaya verdiğimiz önem ve dikişte gösterdiğimiz ince özen ile müşterilerimizin değişen ihtiyaçlarını göz önüne alarak; öncü, yaratıcı çözümler ve kurumsal bir yapı ile müşterilerimize onları farklı kılacak değerde, kaliteli ürün ve hizmet sunmak.

Vizyonumuz

Ürün, hizmet, güven ve kalite çemberine verdiğimiz önemle, farklılıklar yaratarak, kalıcı üstünlük sağlamak ve gelinlik pazarında vazgeçilmeyen bir marka olmak.